RockOpera Praha

RockOpera Praha

19.11.2016 od 11:00 do 23:59

RockOpera Praha

Vhodné pro rodiny s dětmi, Vhodné pro seniory, Bezbariérové (přístupné pro vozíčkáře), Prohlídky, Placené (od 11 Kč), Dílny, workshopy a interaktivní programy, Afterparty, Hudební produkce, Multidisciplinární programy, Jazykově bezbariérové

Komunardů 306/1

Praha

www.rockopera.cz

FacebookLetošní noc divadel se ponese v tajemném duchu putování po stopách Fantoma RockOpery, které tvoří ústřední téma hlavního programu od deváté hodiny večerní. Návštěvníci však mohou v RockOpeře Praha strávit celé odpoledne. 


Od jedenácté hodiny dopolední je pro ně přichystán již III. ročník mezinárodní soutěžní přehlídky mladých tanečníků v klasickém tanci TANEČNÍ KORUNKA DĚTSKÉHO BALETU PRAHA, která vyvrcholí 20. 11. slavnostním galakoncertem. 

PLACENÝ VSTUP, REZERVACE 

Více informací na: http://www.tanecnikorunka.cz 


Večerní program nabídne návštěvníkům několik možností, ze kterých si mohou zvolit dle vlastního zájmu: 


Od 21.00 začíná veřejná zkouška inscenace „Proces“ s podtitulem „ŽIVOT JE KAFKÁRNA“, zpracované na motivy stejnojmenné knižní předlohy Franze Kafky, na jejíž premiéru Vás srdečně zveme 22. 11. 2016 od 19.00. 

Více informací najdete na: www.rockopera.cz/proces 

VOLNÝ VSTUP, BEZ REZERVACE         


Od 21.00 budou současně zahájeny veřejné prohlídky RockOpery, které nás dramatizovanou formou v podobě „sight specific“ zavedou do tajemného zákulisí, kde se před námi začnou rozehrávat oživené scény z našeho repertoáru. A možná se objeví i sám Fantom RokOpery, kterého se pokusíme dostihnout a překazit mu jeho záškodnické plány! Po dopadení Fantoma Opery mohou diváci zavítat na zmíněnou generální zkoušku nebo se občerstvit ve foyer, kde:             

PLACENÝ VSTUP, REZERVACE 

http://tickets.colosseum.eu/rockopera-praha/list


Od 21.00 probíhá výtvarný workshop pro nejmenší rockery i pro dospělé beaťáky, kde pod vedením lektorů rockové výtvarné akademie odhalíme tvář Fantoma Opery schovanou za maskou. Svůj nejlepší portrét přijde vybrat sám Fantom a možná autora i odmění!             

VOLNÝ VSTUP 


Na ty, kdo zůstanete až do konce generální zkoušky, čeká rockový hřeb večera v podobě autogramiády s umělci a společného focení s Vašimi oblíbenými rockstars. 

VOLNÝ VSTUP, BEZ REZERVACE 


Pro podpoření příjemné atmosféry bude po celou dobu v provozu bar ve foyer, pokladna i prodejna s merchandisem.   


Email (pro dotazy k noci divadel / rezervace): info@rockopera.cz 

Telefon (pro dotazy k Noci divadel / k rezervaci): 730 51 50 55


logo_idu_b.png
mk.jpg
Praha.jpg
loga.png
DPP.jpg
EUTN2.jpg
create.jpg
kultura2.jpg
NMS-logo03_NEG (1).png
divadlo.jpg
5.png
literarrky.jpg
proti šedi.jpg
kult.jpg
dn.jpg
brnojpg.jpg
2.png
co_kdy_kde.jpg
4.png
3.png
1.png