Rock Café Prague

Rock Café Prague

19.11.2016 od 19:00 do 23:59

Rock Café Prague

Vhodné pro rodiny s dětmi, Multidisciplinární programy

Národní 20

Praha

www.rockcafe.cz

Facebook


Rock Café již podruhé součástí Noci divadel.


19.00 „AmaStage“: Divadelní soubor nenalezen – Gallina Problema aneb Mafiáni natvrdo
Divadelní soubor Nenalezen byl založen v říjnu 2012 tak říkajíc u piva (kde prý vznikají nejlepší věci) v jedné malé pražské hospůdce. Rychle však své hospodské zázemí přerostl a nalezl nové útočiště v Klubu Vzducholoď. Teprve v srpnu 2016 se stal oficiálním jako Spolek Nenalezen a nyní působí na své domácí scéně v Rock Café.
Představení:
Co bylo dříve? Slepice nebo vejce? Odpovědi na tuto a mnoho dalších otázek ve hře Gallina Problema aneb Mafiáni natvrdo nenaleznete.
Prožijte s námi příběh mladého Richarda, který se v době prohibice musí postarat o přežití klanu rodiny Spagetti a stát se hlavou mafie. Cestu mu však komplikuje konkurenční rodina, nastrčený detektiv i někteří vlastní lidé. Podaří se Richardovi udržet jméno Spagetti na vrcholu chicagského podsvětí?
Gallina Problema aneb Mafiáni natvrdo je úspěšná prvotina, autorská hudební komedie, kterou pro vás připravil Divadelní soubor Nenalezen a již rok ji prezentuje veřejnosti. Diváci se mohou těšit na dvě hodiny uvolněné zábavy. Hra je založena hlavně na slovním vtipu, ale také na neočekávaných až absurdních situacích a komických detailech. Písně jsou do hry něžně vloženy, podtrhují atmosféru a udržují dynamiku představení.

(vstup bez rezervací a zdarma)


22.00 Best of Arte della Tlampač  
Chcete se v divadle kromě dobře strávených chvil i zamyslet? Máte už dost pokleslé a úpadkové kultury, laciného humoru, bezbřehé bezobsažnosti světa? Přitahoval by vás Tomáš Klus s ženským poprsím? Tak to jste úchyl a patříte do blázince. Pokud jste ale dočetli až sem, prošli jste psychologickým testem a můžete se zúčastnit jednoho z nejšílenějších večerů, jaké Rock Café zažilo. Skupina Arte della Tlampač předvede výběr svých nejlepších komediálních skečů, sesbíraných za svou dvanáctiletou tvorbu. Přijďte v suši.

(vstup bez rezervací a zdarma)


Email (pro dotazy k noci divadel / rezervace): veronika@rockcafe.cz 

Telefon (pro dotazy k Noci divadel / k rezervaci): +420777613823


 

logo_idu_b.png
mk.jpg
Praha.jpg
loga.png
DPP.jpg
EUTN2.jpg
create.jpg
kultura2.jpg
NMS-logo03_NEG (1).png
divadlo.jpg
5.png
literarrky.jpg
proti šedi.jpg
kult.jpg
dn.jpg
brnojpg.jpg
2.png
co_kdy_kde.jpg
4.png
3.png
1.png