Divadlo Troníček

Divadlo Troníček

19.11.2016 od 16:00 do 23:59

Divadlo Troníček

Vhodné pro rodiny s dětmi, Bezbariérové (přístupné pro vozíčkáře), Rezervace (pouze s předchozí rezervací do vyčerpání kapacity), Vhodné pro seniory

Vladislavova 22

Praha

www.divadlotronicek.cz

Facebook 

Divadlo otevřeno od 15:30 do 24:00

• na jednotlivá představení je nutná rezervace – rezervujte na: www.divadlotronicek.cz

• po představení můžete vždy ještě chvíli zůstat, posedět, občerstvit se, pobavit se mezi sebou či zeptat se herců, zvukařů, režisérů atd. na co chcete.)


16:00 Pohádka z dračí sluje

O tom, že vypravit se na draka se strašákem do zelí je na draka. A že na hlupáky je někdy kromě fištrónu zapotřebí pořádná dávka křenu. A možná přijde i drak! Pro děti od 4 let.

vstupné dobrovolné/ délka představení: 0:30 (bez přestávky)

KAPACITA JE NAPLNĚNA


18:00 Moliére: Směšné preciózky aneb Nehynoucí klasik naruby

Málo známá jednoaktová fraška dává vzniknout opulentní, barvami i stíny hýřící podívané. Burleskní, lehce kabaretní až groteskní představení si utahuje z manýristických snah o autentické baroko, stejně jako i z provedení „klasika“ ve vznešeném a seriosním hávu. Hra se s chutí vysmívá tehdejším celebritám, všem fiflenám a floutků, nadutosti, povýšenosti, tuposti a preciozitě – tedy prázdné duchaplnosti. Dvě mladé dívky snažící se pěstovat vytříbené chování s důrazem na výjimečnost a vznešenost mravů a řeči, končí jako dvě napálené husy.

vstupné dobrovolné / délka představení: 1:30 (bez přestávky)


21:30 René de Obaldia: Mopslíkem z lásky

Tři groteskní příběhy prodchnuté bezelstným milostným vzplanutím, bigamií, nevěrou, trojúhelníkem i sebeláskou korunuje nečekaně šťastný zločin! Hořkosladké a černohumorné hříčky Zářná dvojčata, Velkovezír a Eduard a Agrippina francouzského dramatika a básníka nikdy neztrácí komediálnost, vtip a humor, a čím černější, tím lépe. Jsou to vždy dva muži a jedna žena, jejichž propletenec, z počátku romantický nebo aspoň snesitelný, se chtě nechtě mění v truchlohru. Nebohé postavy jsou vrženy do absurdních situací, aby následně byly nuceny jednat ještě absurdněji neřkuli ztřeštěněji.

vstupné dobrovolné/ délka představení: 1:30 (bez přestávky)


Email (pro dotazy k noci divadel / rezervace): divadlotronicek@seznam.cz    

Telefon (pro dotazy k Noci divadel / k rezervaci): 774 554 227


logo_idu_b.png
mk.jpg
Praha.jpg
loga.png
DPP.jpg
EUTN2.jpg
create.jpg
kultura2.jpg
NMS-logo03_NEG (1).png
divadlo.jpg
5.png
literarrky.jpg
proti šedi.jpg
kult.jpg
dn.jpg
brnojpg.jpg
2.png
co_kdy_kde.jpg
4.png
3.png
1.png