Karlovarské městské divadlo

Karlovarské městské divadlo

19.11.2016 od 19:00 do 23:59

Karlovarské městské divadlo

Multidisciplinární programy, Prohlídky

Moskevská 2035/21

Karlovy Vary

http://www.karlovarske-divadlo.cz/
Facebook

Činohra Karlovarského městského divadla pořádá Noc divadel pod již tradičním názvem Všechny cesty vedou do KMD. Pořad začíná v sobotu 19. listopadu 2016 v 19 hodin, předpokládaný konec před půlnocí. 


Slavíme sedm set let od narození Karla IV. - a tak jsme se tuto Noc divadel rozhodli věnovat nejkarlovarštějšímu z českých mocnářů jako narozeninový dárek. Naši diváci uvidí něco z toho, co se nevešlo do úspěšné inscenace Karel IV. aneb Strasti Otce vlasti (Zač je toho Loket), dozvědí se, jak se lišila politika monarchy Karla IV. od politiky současných zvolených zástupců, uslyší hudební variace Jiřího Šlupky Svěráka, který je z českých muzikantů Karlovi IV. nejvíce podoben, zvolí, která z Karlových manželek byla nejkrásnější, jako vždy se utkají o vstupenky do divadla, prohlídku běžně nepřístupných divadelních prostor či přípitek becherovkou, a budou svědky nejednoho nepředpokladatelného zázraku. Noc strávená s Karlem IV. bude pikantní, rozmarná i zábavná! 

Účinkují Radek Bár, Lucie Domesová, Magdaléna Hniličková, Eliška Huberová, Martin Jurajda, Tereza Pachtová, Jiří Šlupka Svěrák, František Špaček, Jiří Švec a další, moderátorem večera bude jako vždy Viktor Braunreiter.   logo_idu_b.png
mk.jpg
Praha.jpg
loga.png
DPP.jpg
EUTN2.jpg
create.jpg
kultura2.jpg
NMS-logo03_NEG (1).png
divadlo.jpg
5.png
literarrky.jpg
proti šedi.jpg
kult.jpg
dn.jpg
brnojpg.jpg
2.png
co_kdy_kde.jpg
4.png
3.png
1.png