Městské divadlo Zlín

Městské divadlo Zlín

19.11.2016 od 18:00 do 23:59

Městské divadlo Zlín

Vhodné pro rodiny s dětmi, Vhodné pro seniory, Prohlídky, Rezervace (pouze s předchozí rezervací do vyčerpání kapacity)

třída T. Bati 4091/32

Zlín

www.divadlozlin.cz

Facebook


NOC DIVADEL LETOS PROBĚHNE „POTICHU A POTMĚ“  

 

Do celoevropského projektu Noc divadel se opět zapojuje i Městské divadlo Zlín. Letos připadá na sobotu 19. listopadu. Nenechte si ujít oblíbenou „akci baterka“, improvizovanou kavárnu s promítáním divadelních dokumentů ve foyer nebo podvečerní Žítkovské bohyně v 18 hodin ve Velkém sále a vychutnejte si atmosféru setmělého divadla!   


„Akce baterka, letos s podtitulem Potichu a potmě, bude mít tentokrát podobu tichého průvodu, který dá vyniknout magii divadla. Průvodci budou opět herci,“ prozradila umělecká šéfka divadla Hana Mikolášková.   

První prohlídka startuje z dolního foyer ve 21.45, poslední ve 23.45. „Skupinky po asi třiceti lidech budeme vpouštět do zákulisí přibližně po čtvrthodině,“ doplnila.   

Pro obrovský zájem v minulých letech však bude letos vstup na Akci baterka pouze na rezervaci. Místa si rezervujte na mailu jurcova@divadlozlin.cz. „Do předmětu napište AKCE BATERKA, upřesněte čas a počet lidí. Předejdeme tím zbytečnému čekání a zmatkům. Děkujeme,“ řekla šéfka vnějších vztahů Blanka Kovandová.   


Mimořádnou otevírací dobu bude mít na Noc divadel i pokladna. Otevřena bude od 17 do 22 hodin a ke každé zakoupené vstupence na derniéru pohádky Plaváček 20. listopadu a na komedii Dokonalá svatba 21. listopadu dostanou diváci druhý lístek zdarma. 


KAPACITA JE NAPLNĚNA.


logo_idu_b.png
mk.jpg
Praha.jpg
loga.png
DPP.jpg
EUTN2.jpg
create.jpg
kultura2.jpg
NMS-logo03_NEG (1).png
divadlo.jpg
5.png
literarrky.jpg
proti šedi.jpg
kult.jpg
dn.jpg
brnojpg.jpg
2.png
co_kdy_kde.jpg
4.png
3.png
1.png