Divadlo Tramtarie

Divadlo Tramtarie

19.11.2016 od 16:00 do 22:00

Divadlo Tramtarie

Vhodné pro rodiny s dětmi, Multidisciplinární programy, Placené (od 11 Kč), Vhodné pro seniory, Dílny, workshopy a interaktivní programy

Hynaisova 11

Olomouc

http://www.divadlotramtarie.cz/ 

Facebook


16:00 TEREZKA A KOUZELNÉ AUTÍČKO / pohádka

Zbrusu nová pohádka Divadla Tramtarie. Malé Terezce se stane hrozná věc! Ztratí se na školkovém výletě. A co hůř, spolu se svojí největší nekamarádkou Emou. Ale co teď? Jak se dostanou včas do školky, když už je autobus pryč? Ještě že nakonec objeví kouzelné žluté autíčko, které se umí zvětšovat. A tak holky sednou za duhový volant a vyrazí na cestu, během které zažijí nejedno veselé dobrodružství.

Režie: Matěj Mužík

Placená, rezervace www.divadlotramtarie.cz/program

 

19:00 - 22:00 NOC DIVADEL

Noc divadel v Divadle Tramtarie

Divadlo Tramtarie si pro své diváky nachystalo napínavou i zábavnou interaktivní hru!  Divadlo Tramtarie navazuje na předchozí veleúspěšné ročníky Noci divadel. I letos čeká návštěvníky zábavná interaktivní hra, která účastníky zavede do tradičních i netradičních divadelních prostor, a rovněž jim nabídne možnost zažít atmosféru nejnovějších Tramtarijních inscenací. Diváci tak poplují na loďce ze Starce a moře, ocitnou se v Továrně robotů z R.U.R., nebo budou muset vypít drink v tajemném osudovém baru z inscenace Druhý život Veroniky! Cílem hry je jako tradičně objevit tajemné předměty a díky nim vyluštit zašifrovanou tajenku.    

Noc divadel se uskuteční nejen v Divadle Tramtarie, ale i na ostatních malých scénách, v Divadle na cucky, v Divadle K3 v Konviktu a v Divadle hudby. Pokud se návštěvníkům podaří projít všechna čtyři divadla, mohou soutěžit o pěkné ceny.

Zdarma


Email (pro dotazy k noci divadel / rezervace): skreckova@divadlotramtarie.cz
Telefon (pro dotazy k Noci divadel / k rezervaci): + 420 721 337 389  


logo_idu_b.png
mk.jpg
Praha.jpg
loga.png
DPP.jpg
EUTN2.jpg
create.jpg
kultura2.jpg
NMS-logo03_NEG (1).png
divadlo.jpg
5.png
literarrky.jpg
proti šedi.jpg
kult.jpg
dn.jpg
brnojpg.jpg
2.png
co_kdy_kde.jpg
4.png
3.png
1.png