Divadlo v Řeznické

Divadlo v Řeznické

19.11.2016 od 11:00 do 23:59

Divadlo v Řeznické

Řeznická 662/17

Praha

www.reznicka.cz

Facebook


11.00 AFRICKÁ POHÁDKA (Pro děti od tří let)
Na severu Afriky je veliké vedro a poušť, kde nic neroste a vypadá to, že se tam ani nic neděje. Ale to je jenom zdání. U staré studny se to mele - kunamanský kupec a mládenec Voharia se právě perou, o co? To se nesmí prozradit! A jak to tak bývá - kdo chce moc, nemá nic a to platí všude, i v Africe. Naštěstí je kolem toho veliká legrace, že se tomu zasmějí děti, dospělí i celá africká vesnice.
Cena vstupenky: 50 Kč

KAPACITA JE NAPLNĚNA


15.00 WORKSHOP HERECTVÍ - „divadlo na vlastní kůži“
Stoupněte si na prkna, která znamenají svět a vyzkoušejte si hereckou profesi v praxi. Základní herecká, pohybová a hlasová cvičení. Lektor: MgA. Linda Šilarová, absolventka katedry výchovné dramatiky DAMU.

Cena vstupenky: 50 Kč 


18.00 SLOVOSLEDI: PŘÍBĚHOVÝ JUKEBOX
Dva vypravěči a jejich odtajněný repertoár příběhů - české i anglické, snové, veselé nebo rozjímací. Pohádky, mýty, osobní historky ze života, prostě a jednoduše - výlety do fantazie, na kterých je vždycky trocha pravdy. Autorské příběhy na přání – stačí se vyslovit a dostanete přesně ty obrázky do vaší hlavy, o které jste si řekli. Vyprávění v celé své kráse a přímo pro vás!
Cena vstupenky: 50 Kč


19.30 ONDŘEJ RUML - koncert
Ondřej Ruml je všestranný muzikant a zpěvák. Vydal autorské album Proměna (2010) a v roce 2014 album Ondřej Ruml zpívá Ježka, Voskovce a Wericha, které bylo velmi pozitivně přijato kritikou i veřejností a získalo ocenění Zlatá deska.
Ondřejova vystoupení jsou velkým zážitkem už také proto, že při nich využívá efekt zvaný looper (smyčkovač), s pomocí kterého vytváří sám celé písně pouze svým hlasem.
Cena vstupenky: 150 Kč


Kapacita sálu je omezená! 

Doporučujeme vstupenky předem rezervovat na tel. čísle 720 993 787, e-mailem: divadlo@reznicka.cz nebo on-line na www.reznicka.cz.


 

logo_idu_b.png
mk.jpg
Praha.jpg
loga.png
DPP.jpg
EUTN2.jpg
create.jpg
kultura2.jpg
NMS-logo03_NEG (1).png
divadlo.jpg
5.png
literarrky.jpg
proti šedi.jpg
kult.jpg
dn.jpg
brnojpg.jpg
2.png
co_kdy_kde.jpg
4.png
3.png
1.png