Divadlo Lampion

Divadlo Lampion

19.11.2016 od 10:00 do 23:59

Divadlo Lampion

Vhodné pro rodiny s dětmi, Dílny, workshopy a interaktivní programy, Multidisciplinární programy

Nám. Starosty Pavla 4

Kladno

www.divadlolampion.cz
Facebook

Noc divadel v Lampionu se ponese v duchu odvahy a dobrodružství!


Od 10 hod. dopoledne můžou diváci navštívit představení Cipísek, který je určen dětem od 3 let. Loupežnický synek Cipísek má pro strach uděláno a s odvahou se vrhne zachránit svého kamaráda Volšovečka na jičínský zámek. Po skončení představení bude pro diváky otevřena výtvarná dílna, která se bude tematicky týkat představení Cipísek. Ateliér pro Vás bude otevřený do 13:30.


Odpoledne již bude určeno všem holkám a klukům, kteří mají rádi akci a tak trochu se i rádi bojí. Pro ně jsme připravili dobrodružnou akci v kladenských uličkách, v duchu chystaného představení Záhada hlavolamu. Pojďme se na chvílí stát Rychlými šípy a v temných pouličních zákoutích nalézt zbytky deníku Jana Tleskače.

V rámci organizace a kvalitního prožitku doporučujeme vybrat si jeden ze dvou termínů od 16:00 a 18:00 a přijít včas, neb předivo záhady je tenké a lehce by se opožděním mohlo přetrhnout. Začínáme vždy v uvedený čas zasedáním Vontské rady v sále Lampionu. Celé dobrodružství potrvá 1hod. 45 minut a proběhne za účasti celého hereckého souboru Divadla Lampion.


Těšíme se na všechny malé i velké dobrodruhy!

logo_idu_b.png
mk.jpg
Praha.jpg
loga.png
DPP.jpg
EUTN2.jpg
create.jpg
kultura2.jpg
NMS-logo03_NEG (1).png
divadlo.jpg
5.png
literarrky.jpg
proti šedi.jpg
kult.jpg
dn.jpg
brnojpg.jpg
2.png
co_kdy_kde.jpg
4.png
3.png
1.png